Je to zvláštní-každý rok prožíváte datum své smrti a přitom o tom nevíte. (April,Dustbin baby)
***
,,Někdy si připadám jako Angličan, kterej si hraje na Američana, kterej si hraje na Angličana''
(Billie Joe Armstrong)
***
,,Eyes,look your last!Arms,take your last embrace!And lips,you doors of breath,seal with a righteous kiss a dateless bergain to engrossing death!
(William Shakespear)''

Blog in:|english|deutsch|en francais|italiano|espaňol|
Ma Poubelle-doporučuju!Ordinary Life-1.kapitola

18. dubna 2010 v 15:33 | Maggie <3 |  Ordinary Life
Tak sem sem nakopírovala 1.kapitolu svojí FFky o Jonas Brothers,
kterou sem psala někdy minulej rok a eště chystám další kapitoly :D
MOTTO: I hvězdy mají své dny.

,,UÁÁÁÁÁÁ!'' Zařval Nick a popadl se za naražený zadek.Joe!Pomyslel si,když se sbíral
ze země a znechuceně zvedal slupku od banánu,která byla příčinou jeho pádu.Seběhl po schodech
a mířil do kuchyně.Když procházel kolem koupelny,noha mu opět podklouzla a on se svalil na
zem.Nevěřícně zůstal ležet a snažil se vzpamatovat z toho že během 5 minut se už podruhé vysekal ve vlastním domě.
Z koupelny vyšel Joe a čistil si zuby.Nevšiml si Nicka a zakopl o něj.Nick jen zaklel,když se na něm Joe se řevem rozplácl. ,,Jé,promiň,já tě fakt neviděl...'' omlouval se a vyflusnul zubní pastu,kterou měl v puse,na zem.

Dveře pokoje ležícího naproti koupelně se rozletěly a vyšel Kevin.Samozřejmě zíral někam doblba a -jako každé ráno- měl na nohou jen silonové ponožky. (Tvrdil,že je nosí jen proto,aby ho v noci do chodidel nekousali komáři,ale nikdo mu to nevěřil...)Jeho mladší bráchové,kteří se ještě nezvedli ze země jen vyděli,jak Kevinovi podklouzává noha v silonové ponožce s jednou malou dírkou (:-D) a v příští sekundě už padal přímo na ně.
Joe si zděšeně zakryl hlavu.Kevin přes něj přepadl a skončil na podlaze.Rozhlédl se. ,,Co to..?'' Z pokoje vystrčil hlavu Frankie a rozchechtal se,Ten pohled jak se jeho starší bráchové válejí po podlaze mu připadal velmi zábavný. ,,Tak tady se mi vylilo to leštidlo na podlahy...'' řekl Frankie koumavě.Joe,Nick a Kevin se na něj nakvašeně podívali.
Na konci chodby se otevřely dveře a vyvrávorala z nich paní Jonasová v noční košili a s rozježenými vlasy. ,,CO SE TADY SAKRA DĚJE??'' zařvala když viděla 3 ze svých synů jak leží na hromadě uprostřed chodby a nadávají,zatímco Frankie se ve dveřích mlátí smíchy. ,,Frankie vylil leštidlo.'' postěžoval si Nick.Jejich matka potlačila úšklebek a zase se zavřela v ložnici.
Kluci se s námahou zvedli a šli do kuchyně na snídani.Frankieho se nechali vytlemovat u dveří.
Snídani spořádali v naprosté tichosti.Paní Jonasová byla pořád trochu naštvaná za ranní vzbuzení,pan Jonas držel rukou Frankiemu pusu,aby konečně umlčel jeho záchvat smíchu,takže se ani jeden z nich nemohl najíst a Joe,Nick a Kevin si mrzutě prohlíželi modřiny.Kevin usoudil,že na nošení přes den jsou silonové ponožky přece jen trochu nebezpečné (Navíc přes den komáři moc neštípou),proto se rozhodl si je sundat.Ovšem když spíte v silonových ponožkách celou noc,nemůžete se ráno divit tomu smradu co se z nich line.A právě tento puch všechny v kuchyni odrovnal,takže přestali jíst,hodili talíře do myčky a opustili místnost.
Ten den měli kluci volno,takže se odebrali do svých pokojů.Uplynulo půl hodiny a Nick se začal nudit.
Řekl si,že se trochu projde.Seběhl po schodech (cestou si dával pozor na všechno,po čem by mohl uklouznout) a vyšel z domu.Procházel ulicemi a dal si zmrzlinu.U stánku mu nějaký hoper chtěl čórnout peněženku,tak to od Nicka slíznul.Něco zabručel,strčil ruku do velké vytahané kapsy (nejspíš plné kradených věcí) a odporoučel se.Nick se posadil na lavičku v parku.Dolízal zmrzlinu a chystal se jít domů,když tu se mu začlo chtít na záchod.Ke své úlevě spatřil kousek od nějakého staveniště modrou kabinku záchodu Toi Toi.Rozhlédl se a rychle k ní zamířil.Zavřel dveře a zamkl.Bohužel si ale nevšiml že stavba je už u konce a staveniště se vyklízí.
Nick si natáhl kalhoty a chtěl odemknout dveře,když tu najednou sebou kabinka cukla.Nick,který to nečekal,ztratil rovnováhu a žuchnul na zem-už zase!Chtěl se zvednout,ale cuknutí se opakovalo.To už se Nickovi přestalo líbit.Najednou se kabina dala do pohybu.Nejdřív se párkrát zhoupla ze strany na stranu a pak se vznesla do vzduchu.Nick se zděšeně přidržoval dveří a čekal co bude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Weji.Jonas | 20. dubna 2010 v 13:02 | Reagovat

Skvělá to FFka! ;-) taková srandovní..rychle pokráčko ať vím kam Nick letí! :-D

2 Jonaska | 21. dubna 2010 v 17:20 | Reagovat

je to moc dobrý :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama