Je to zvláštní-každý rok prožíváte datum své smrti a přitom o tom nevíte. (April,Dustbin baby)
***
,,Někdy si připadám jako Angličan, kterej si hraje na Američana, kterej si hraje na Angličana''
(Billie Joe Armstrong)
***
,,Eyes,look your last!Arms,take your last embrace!And lips,you doors of breath,seal with a righteous kiss a dateless bergain to engrossing death!
(William Shakespear)''

Blog in:|english|deutsch|en francais|italiano|espaňol|
Ma Poubelle-doporučuju!Listopad 2010

Vaše líná adminka,která na vás naprosto kašle,slaví patnáctiny,radujte se!

23. listopadu 2010 v 16:38 | Maggie <3 |  Diary
Obrázek “http://th37.photobucket.com/albums/e58/HU_Admin/Old%20Graphics/th_Rita-skeeter.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
A jsem tu já,a zase já,Vaše Rita Holoubková.
Jako tradičně jsem se tu týden neukázala a nezatížila
vás nudnými informacemi ze svého života,ani ze života
hlavní oběti mého rychlobrku,Harryho Pottera.
Jistě pukáte žalem,že?
Já taky.
Ale řekla jsem si,že když mám dneska ten Den D (den dárků)
tak se Vám o tom alespoň zmíním.Dneska ve dvanáct dopoledne
(kdy jsem se zrovna psychycky připravovala na hodinu češtiny
plnou  smíchu a ponaučení) mi bylo 15 let.
A svůj občanský život jsem tedy nezačla nijak vzorně.
Kromě 2- z diktátu (ve slově domněnka se píše MNĚ??)
jsem se podobně jako na blog úplně vysrala na zařizování
občanky.Takže zatímco moji drazí spolužáci měli občanku
už týden před narozeninami,já se jí dočkám někdy
v prosinci,kdy konečně doplním formulář a nechám se vyfotit.
(Ale jaký lepší dárek bych si taky mohla k Vánocům přát?
Mobil?Notebook?Žlutej deštník?Kilo marcipánu?Ne,mé srdce prahne
jen po oné zelené kartičce bez kapky designu a s
velkou náchylností ke ztracení.) Loučím se s Vámi,M.

P.S. Možná (takže asi ne) se Vám ozvu po oslavě,zatím zdar.

P.S. 2-dneska má narozky i Miley Cyrus a Lucas Grabeel,jsem já to ale šťastné dítko :DD
sZachraňte akumulátor alias Tohle sami nezkoušejte!

16. listopadu 2010 v 18:24 | Maggie <3 |  Diary
Zprvu se omluvím za dlouhou neaktivitu,ale znáte to-
škola,rodiče,nedostatek času,seriály a pak na blog nezbývá čas.
Když jsem ale zjistila,že nový článek už tu nebyl týden,rozhodla jsem se,že
něco přidám,ale nevěděla jsem co.Nápad jsem dostala až dneska před občankou.
Navrhla jsem parťákovi,že mu napíšu 10 slov a on napíše povídku
o Harry Potterovi,která by ta slova obsahovala.Parťák souhlasil a napsal mi taky deset slov.
Povídku jsem dokončila na konci poslední hodiny a tady je :)

SLOVA: kladka,akumulátor,rozhlas,právník,kostlivec,míč,rám,ráhno,brýle,srp
(já vím,slova na zabití,ale poradila sem si :))

POZNÁMKA PRO DETAILISTY: Voldemort je nesmrtelný a proto se MOHL znát s Brumbálovým otcem!
---

       Už se stmívalo,školní pozemky upadly do tmy a Draco Malfoy seděl schovaný pod ukradeným neviditelným pláštěm v Nebelvírské místnosti.Pozoroval,jak Hemiona Grangerová rozzuřeně rozhazuje rukama a čím dál víc rudne v obličeji.Nemohla najít své dvoustránkové pojednání o karkulinkách,které měli napsat za úkol na Obranu proti černé magii.Malfoy zmiňovanou úlohu právě pod neviditelným pláštěm strkal do kapsy svého hábitu.Těšil se,až Snape zjistí,že ta mudlovská šmejdka nesplnila zadání.
Od té doby,co se Snape stal učitelem Obrany černé magii to šlo s Nebelvírskými z kopce.Už nedostávali body navíc za to,že ta šprtka Grangerová správně odpověděla na otázku,nebo že se Potter předváděl se svým nadáním na obranná kouzla-naopak;Snape jim strhával body i za maličkosti,jako když měl Potter nakřivo brýle,nebo když Longbottom zavadil o rám dveří,což Snape považoval za poškozování školního majetku.
      To už k němu dolehl Hermionin vzteklý řev a obvinění směřovaná na Rona Weasleyho. ,,Já ti to pojednání neukradl!'' bránil se a popadl srp.Ozvalo se šmiknutí a vzápětí Malfoye trefila Hermionina useknutá hlava. ,,Fuj!'' ohrnul nos a odkopl jí stranou. ,,Jééé,podívejte se,máme míč!'' to vykřikl Fred nebo George Weasley (Draco je od sebe nerozeznal-vždyť si byli podobní jako ráhno kladce!) ,,Olivere,svolej ostatní,můžeme trénovat tady,když si hřiště zabral Voldemort!'' Okamžik na to se ozvalo hlasité dupání po schodech a do místnosti se vřítil zbytek Nebelvírského famfrpálového týmu.S košťaty mezi nohama běhali po pokoji,zatímco ostatní studenti kolem nich utvořili kruh a fandili.Tohle mladý Malfoy vidět nemusel a proto se vydal směrem ke dveřím.
      Prošel kolem Leeho Jordana,který odehrávající se zápas nadšeně komentoval do mikrofonu vyrobeného ze sirupového košíčku nabodnutého na hůlce,vyhnul se Hermionině letící hlavě,kterou právě Ráhno Weasley (nebo Kladka Weasley) odpálil odrážečskou pálkou přes celou místnost.Koutkem oka ještě zahlédl,jak hlava přistála v krbu a vzplála.Místnost naplnil zklamaný řev hráčů i fanoušků.Draco se tiše zasmál a vešel na chodbu.Sundal si plášť a společně s pojednáním o karkulinkách ho hodil po modelu kostlivce v nadživotní velikosti,který stál vedle schodiště.
     Pod schody do někoho vrazil. ,,Sorry,né?'' začal Malfoy,ale vzápětí zmlkl.Stál před ním Sirius Black a,poskakoval na jedné noze a oběma rukama se držel za nakopnuté koleno. ,,Nejste vy mrtvej?'' podivil se Draco a dělal,že neslyší nadávky,kterými ho Black častoval. ,,Jak vidíš,tak ne,'' zasupěl a na chvíli přestal skákat. ,,Belatrix se netrefila,ale ztratil jsem rovnováhu a spadl do toho prokletýho oblouku.Octnul jsem se na Karibský pláži a trčel tam přes rok.A ten nevděčník Potter mě ani nehledal,místo toho se zabarikádoval v mym domě a všechno mi tam sežral!'' ,,To je mi líto..'' odpověděl Malfoy a pokračoval směrem k hlavní bráně.Poskakujícího Siriuse nechal ve vstupní síni.
    Plahočil se přes pozemky až konečně dorazil k famfrpálovému hřišti,které už několik týdnů blokoval velký stan,plápolající táborák a cedule a transparenty zapíchané v zemi po celém jeho obvodu. Opatrně se přiblížil k ohni a spatřil Lorda Voldemorta,jak se zarputilým výrazem sedí na dřevěném špalku a tlustým fixem nadepisuje další transparent.Na tomhle byl stejný nápis,jako měl Voldemort natištěný na zářivě oranžovém tričku- ''ZACHRAŇTE BRADAVICKÝ AKUMULÁTOR!'' Malfoy se naproti němu posadil a pátravě ho pozoroval. ,,Lorde,'' pravil potom. ,,To se vám nemůže povést!'' ,,Ale může.'' odsekl Voldemort trucovitě a vybarvoval červeným fixem vykřičník. ,,Pročpak vám na tom akumulátoru tak záleží?'' vyzvídal Draco dál.Voldemort přestal vybarvovat,odhodil fix a zasněně se na něj podíval.
    ,,Víš,milý chlapče,to když jsem byl mladý právník v Texasu,měl jsem jeden zapeklitý případ.Šlo o chlápka,který si nekoupil jízdenku na tramvaj,chytil ho revizor a dal mu pokutu.On jí nezaplatil a exekutor mu zabavil veškěrý majetek.Ten chlápek-říkejme mu třeba Percival-se chtěl soudit.Najmul si mě jako právníka.Řekl mi,že mu na ničem tak nezáleží,než aby dostal zpět svůj akumulátor.Snažil jsem se,ale byl jsem ve svém oboru ještě zelenáč a ten soud jsem prohrál.Když jsem to řekl Percivalovi,který se za tu dobu stal mým dobrým přítelem,neunesl to.Tolik mu na tom akumulátoru záleželo! Zabil se a den poté mi soud oznámil,že se spletli a akumulátor mi vrátili.
   Opatroval jsem ho jako protézu v hubě,byla to jediná věc,která mi po Percivalovi zbyla.O pár měsíců později však přišla další rána-Percivalův majetek měl přijít do vlastnictví jeho syna,Albuse.'' Voldemortovi ukápla slza a rozmazala písmeno B na transparentu. ,,Akumulátor se přestěhoval do Bradavic,a ten všivý dědek,který si říká ředitel,si z něj udělal těžítko.Prášilo se na něj přes deset let a teď má být vyhozen? Jak to ten všivý dědek,který si říká ředitel,může udělat? Vždyť patřil jeho otci! Musím ten akumulátor zachránit!'' 
    Voldemort zmlkl,všiml si rozmazaného béčka a s tichým klením začal po zemi lovit zatoulaný fix. ,,Chápu.'' přikývl Malfoy a měl co dělat,aby se nerozchechtal. ,,A to jste na to sám?''zeptal se,aby řeč nestála.V tu chvíli se Voldemort usmál. ,,Ale ovšem,že ne!Oslovil jsem veřejnost-dal jsem zprávu do rozhlasu,troubo!'' dodal,když viděl Dracův nechápavý výraz.Potom vstal,zalezl do stanu a po chvíli se vynořil s malým přenosným rádiem v ruce.Chvíli točil červeným kolečkem,až konečně naladil tu správnou stanici.Z malého repráčku se začala ozývat ta samá hesla,která byla napsaná na cedulích kolem hřiště a výzvy jako ''Občané,spojte se!'' a ,,Bojujte za dobrou věc!'' doprovázené dramatickou, bojovnou hudbou.
    Malfoy s rozpačitým výrazem vstal,a když zpozoroval,že Pán zla hypnotizovaně zírá na rádio a povýšeně se usmívá,dal se na útěk.Teprve když doběhl zpět do Vstupní síně (Sirius už tam nebyl),začal přemýšlet,proč za tím ubohým protestantem vůbec chodil.Ale ať myslel,jak myslel,nic ho nenapadlo.U kostlivce si vyzvedl neviditelný plášť a pomalým krokem se vydal ke sklepení.

Omluva+Bradavická dechna+dobrou noc,vážení ;)

5. listopadu 2010 v 22:12 | Maggie <3 |  Diary

1) Pardon.Já vím,že jsem tu dlouho nebyla
(vlastně byla,ale nepřidala jsem články) a 
důvody jsou stejné jako vždy.Škola.Čeká nás malá maturita,
ze které se nervuju+tradiční zásoba ''písemčiček'' a ''testíků''
našich drahocenných profesorů.Tak si to představte...

2) Harry Potter.Pro mě aktuální téma.
S kámoškou máme koupené lístky na premiéru Relikvií smrti
a já zjistila,že si z tý knížky nic nepamatuju.
Kdo by se divil,když sem jí přečetla,jak my říkáme,jen ze dvou čtvrtin?
A tak jsem s edala do čtení.Řekla jsem si,že když je film na dvě části,přečtu
jen polovinu kapitol,což je 18.Ale stejně to za ty dva týdny
co do premiéry zbývají stihnu celý :D

Teď sem se celkem nudila a tak jsem si řekla,že si 
vyrobím fotomontáž.No a když už jsme u toho Potterovského tématu
(A ne,není to nová mánie,ale dávná! Miluju ty filmy a knížky! :D)
tak musela být tradičně s NIMI.
Tady je,dechovka z Bradavic-

3) Dobrou noc :)